Zamówienia złożone do godz. 12:00 wysyłamy tego samego dnia.
  • Rupture de stock
Biegnij dynio, biegnij
  • Rupture de stock

Biegnij dynio, biegnij


Auteur: Eva Mejuto
Illustrations: André Letria
Traduction: Beata Haniec
Collection: Kolekcja OQO
Couverture: Twarda
Pagination: 32
Format: 25 x 23
Maison: Tako
ISBN /EAN : 978-83-62737-06-2
Âge: 3+
Wydawnictwo: Tako

 

25,50 zł
34,00 zł
Économisez 25%
: 2011
Out of Stock
Rupture de stock
Quantité

Rupture de stock

Hej, dana, dana, nie widziałam pani, nie widziałam pana, ani staruszka,
ani staruszki. Biegnij dynio, biegnij, trzymaj się swej dróżki! – tak woła do osłupiałych ze zdziwienia bestii, tocząca się drogą dynia. Kto jest w jej wnętrzu, kpiąc sobie z wilka, niedźwiedzia i lwa?

Biegnij dynio, biegnij to tradycyjna bajka portugalska, która doczekała się
w kraju pochodzenia oraz w Brazylii wielu wznowień, adaptacji i przeróbek
(w Polsce była do tej pory zupełnie nieznana). Opowiada o staruszce, która w drodze na ślub wnuczki spotyka wilka, niedźwiedzia i lwa. Dzikie, wygłodniałe zwierzęta chcą ją zjeść, lecz babcia proponuje, by zaczekały z realizacją swych zamiarów do jej powrotu z przyjęcia. Ale jakaż czeka je wtedy niespodzianka! Wyobraźnia i humor okazują się silniejsze od bestii!

Opowiadanie napisane jest wartkim, żywym językiem. Historia daje wiele możliwości interpretacyjnych i animacyjnych, zwłaszcza teatralnych. Twórcą ilustracji jest André Letria, portugalski artysta uhonorowany wieloma nagrodami. Jego charakterystyczne, wyraziste, odrobinę prowokacyjne postaci nakreślone są z wielką ekspresją i humorem.

: 2011
Out of Stock

Fiche technique

Auteur
Eva Mejuto
Illustrations
André Letria
Traduction
Beata Haniec
Collection
Kolekcja OQO
Couverture
Twarda
Pagination
32
Format
25 x 23
Maison
Tako
ISBN /EAN
978-83-62737-06-2
Âge
3+
Neuf

Vous aimerez aussi

   

Inne produkty w tej samej kategorii