Buka
Buka
BUKA to radość słuchania. Aby zachęcić najmłodszych do obcowania z literaturą wydawnictwo BUKA wyszło z inicjatywą wydawania książek w innej formie. Audiobooki to charakterystyczna formuła książek. Nagrane treści są tutaj odczytywane przez najlepszych polskich aktorów. Słuchanie treści pozwala dzieciom rozwijać wyobraźnie, ale też tworzy specyficzny klimat a sam audiobook idealnie nadaję się do zasypiania lub odpoczynku dla dziecka. Sama treść czytana przez wybitnych mistrzów słowa jest wyraźna, doskonale słyszalna i dostępna w takiej formie, że dziecko odkrywa prawdziwą radość ze słuchania. Jednocześnie możliwość słuchania treści książki pozwala dziecku odkryć zupełnie inny wymiar treści, który często jest niedostępny, kiedy poznajemy ją czytając. Olbrzymią zaletą audiobooków jest dowolność miejsca oraz pozycji, w jakiej ich słuchamy. Możemy dziecku puścić je w jego pokoju, podczas wakacji lub w trakcie podróży samochodem. Zajmując się czymś innym, jesteśmy też w stanie słuchać danej książki wraz z dzieckiem, co pozwala nawiązać wspólną relację nawet w sytuacjach, kiedy jesteśmy po prostu zajęci. Wszystko to sprawia, że jest to propozycja dla każdego rodzica, który chcę rozwijać wyobraźnie i inteligencję emocjonalną swojego dziecka. BUKA proponuje trzy serie wydawnicze: Mądre bajki (dla dzieci powyżej trzeciego roku życia), Mity greckie (dla dzieci powyżej piątego roku życia, Mistrzowie wyobraźni (dla dzieci powyżej ósmego roku życia).


Informacje

Newsletter

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?