Informacje

Newsletter

Książki 0-2 lata

W ofercie naszego sklepu znajdą państwo między innymi książki dla niemowlaka oraz książki dla dwulatka. Serie te są dostosowane do wieku odbiorców i zaprojektowane tak, aby z jednej strony nieść ze sobą maksymalną dawkę edukacyjną, a z drugiej stanowić powód do zabawy i być dla dziecka przystępne. Książki posiadają proste dialogi, które będą przyswajalne dla dziecka i całkowicie zrozumiałe. Opowiadane historii, dotyczą tematów, które dziecko w tym wieku rozumie z bezpośredniego najbliższego otoczenia. Oczywiście wszystkie oferowane przez nas książki są też czasowo przystosowane do możliwości poznawczy małych dzieci. Pozwala to na maksymalne przykucie uwagi dziecka i nie niesie groźby znudzenia, które niewątpliwie pojawiłoby się przy bardziej skomplikowanych pozycjach książkowych. Wszystkie książki zostały też zilustrowane, a same fotografie są na tyle czytelne, żeby podobnie jak treść być zrozumiałe dla młodego czytelnika. Jednocześnie zastosowana kolorystyka tylko wzmocni ciekawość dziecka na tak długo, aby móc opowiedzieć mu historię zawartą w książce. Będą też one powodem dla którego dziecko wracać będzie wielokrotnie do ulubionej książki i jej bohaterów, nawet kiedy nieco podrośnie.

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?