Filtry

Włączone filtry:
  Wydawca
  Wiek

  Informacje

  Newsletter

  Miffy

  Miffy to przesympatyczny biały króliczek stworzony ponad 60 lat temu w Holandii przez rysownika specjalizującego się w prostych, ale równocześnie naturalnych formach. Jego kreska znana jest z tego, że chociaż jest prosta, to nie jest idealnie prosta. Tworzona jest odręcznie, więc pojawiają się w niej niedoskonałości charakterystyczne dla takiego właśnie sposobu tworzenia dzieł.

  Przygody królika Miffy przeznaczone są dla dzieci w wieku do 5 lat, które są ciekawe świata i chcą się rozwijać. Seria książek dla dzieci Miffy jest zbudowana w oparciu o ważne zagadnienia w świecie dziecka. Mówi na przykład o dziadkach, spędzaniu urodzin i życiu w rodzinie. Wszystkie wiadomości podane są w formie krótkiego wierszyka liczącego sobie zawsze cztery strofy oraz obrazka. Wierszyk znajduje się po lewej stronie, a obrazek po prawej.

  Książki Miffy to idealny sposób na rozpoczęcie przygody z czytaniem dla dziecka i powolne przedstawianie mu coraz bardziej zaawansowanych form artystycznych. Cały czas powstają nowe książeczki z tej serii i nieustannie można też trafiać na nowe tłumaczenia, ponieważ wśród kilkudziesięciu przekładów z całego świata jest także polski i pojawia się on nieznacznie tylko później w stosunku do wydawnictw oryginalnych.

  Dobre książki się przyjaźnią!

  BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

  Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

  czytaj więcej

  Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

  Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

  Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

  czytaj więcej

  Jesteś księgarzem?

  Jesteś bibliotekarzem?

  Jesteś nauczycielem?