Albus
Albus
Biblioteki bez książek, miasta bez księgarń, wydawcy bez pracy! Zewsząd słychać głosy dotyczące śmierci książki, zmierzchu wydawców,  księgarń, bibliotek. Pomimo złowieszczych prognoz nasze wydawnictwo wydaje piękne i mądre książki, które podobają się dzieciom i ich rodzicom. Wzbogacają słownictwo dziecka, rozbudzają jego ciekawość, sprawiają, iż obcowanie z literaturą staje się ich naturalną potrzebą i przyjemnością. Wszystkie nasze tytuły są pozytywnie recenzowane przez media: prasę, telewizję, fora internetowe. Ilustracje do naszych książek to niejednokrotnie małe dzieła sztuki, które często stają się odrębną historią i punktem wyjścia do twórczej zabawy z wyobraźnią. Satysfakcję dają nam również nagrody i wyróżnienia, tym bardziej cenne, że nasze tytuły to często debiuty polskich autorów i ilustratorów. Wydawnictwo ALBUS traktuje małych czytelników poważnie i z szacunkiem, nasze książki są mądre, wartościowe i pięknie wydane. Książki dla dzieci to nasza pasja!


Informacje

Newsletter

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?