Oferta dla bibliotekarzy

Drodzy Bibliotekarze!

Jesteście niezbędnym ogniwem łączącym czytelnika i książkę. Przewodnikami po świecie wiedzy, którzy dyskretnie rozwijają potrzeby edukacyjne, estetyczne, kulturalne i rozrywkowe czytelnika w każdym wieku.

My wydawcy mamy świadomość Waszej roli jaką pełnicie w kształtowaniu kultury czytelniczej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy do współpracy, w ramach której oferujemy bibliotekom specjalne rabaty sprzedażowe, pomagamy w organizacji spotkań z autorami i ilustratorami. Służymy pomocą w przeprowadzeniu twórczych ciekawych lekcji i warsztatów. Przygotowane przez specjalistów scenariusze zajęć uatrakcyjnią i urozmaicą zajęcia dydaktyczne z wielu przedmiotów: języka, polskiego, historii, filozofii, etyki, religii. Aby umożliwić wam promowanie wartościowych i pięknie wydanych książek chętnie pomożemy w zorganizowaniu wystaw ilustracji pochodzących z naszych publikacji. W sprawie udostępnienia materiałów edukacyjnych i organizacji wystaw prosimy o kontakt. Tu powinien znaleźć się automatyczny formularz kontaktowy

W sprawie udostępnienia materiałów edukacyjnych i organizacji wystaw prosimy o kontakt.
Oferta dla księgarzy 

Drodzy Księgarze!

Marzeniem każdego wydawcy jest obecność wszystkich tytułów przez niego wydanych na księgarskich półkach. Zdajemy sobie sprawę że wybór przez księgarza książek, spośród około 35 000 wydawanych rokrocznie tytułów jest bardzo trudny i nie zawsze trafny. Jeżeli założymy, że rocznie w Polsce pojawia się średnio 50 mniejszych lub większych bestsellerów (tak wynika z rankingów Rzeczpospolitej), to matematyczne szanse na to, że książka jakiegoś autora opublikowanego w Polsce stanie się hitem sprzedażowym wynoszą 50 do 35 000, czyli 0,16%.. Na szczęście nie o hity nam/ wam tylko chodzi ani o bestsellery sprzedażowe, które jak wiemy nie zawsze są lekturą wartościowa noszącą znamiona arcydzieła. Nasze wydawnictwa nie produkują hitów na miarę gwiazd telewizyjnych i medialnych, nie mamy więc złudzeń, że nasza oferta zajmie przestrzeń księgarskich wystaw. Drodzy księgarze, proponujemy Wam udział w ważnej misji, misji kształtowania czytelniczych gustów, promowania wartościowych niebanalnych treści w pięknej estetycznej oprawie. Mamy na swoim koncie edycje nagradzane w licznych konkursach w Polsce i na świecie, z których jesteśmy dumni, i które zasługuję na to aby znaleźć się w waszej ofercie i dotrzeć za waszym pośrednictwem do czytelnika. Zachęcamy do współpracy! Proponujemy wam specjalne rabaty sprzedażowe, pomoc w zorganizowaniu spotkań z autorami i ilustratorami, uroczystych premier, wystaw ilustracji pochodzących z naszych edycji. Jesteśmy otwarci na zaproszenia i otwarci na promowanie księgarń, w których ofercie znajdą się nasze tytuły.

Oferta dla szkół

W przygotowaniuoferta dla szkółZapraszamy do kontaktu!

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.


Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?