Zamówienia złożone do godz. 12:00 wysyłamy tego samego dnia.
  • Obecnie brak na stanie
Przed i po
  • Obecnie brak na stanie

Przed i po


Oprawa: Twarda
Liczba stron: 176
Format: 172 x 250
Wiek: 4+
Wydawnictwo: Format

 

49,90 zł
Ilość

Obecnie brak na stanie

Ta książka to forma łamigłówki, zabawy z wyobraźnią. Głównym bohaterem jest czas, a 

właściwie zmiana, jaką czas ze sobą niesie. Każda para ilustracji
przedstawia ten sam przedmiot, zdarzenie czy istotę, ale w dwóch odsłonach,
oddalonych od siebie w czasie.

W ilustracjach skrywają się historie – my mamy je odkryć i o nich opowiedzieć, posługując się wyobraźnią i słowami,
jakie podsuną nam obrazy. Najmłodsi odpowiedzą na pytanie: "Co się zmieniło?", starsi pójdą dalej: "Dlaczego? Jak? Po co? W jakim celu? Z jakiej przyczyny? Z jakim skutkiem? Czy warto?". Odpowiadając, tworzymy uniwersalną księgę wiedzy o naturze, siłach przyrody, ekologii, prehistorii, przyszłości, postępie technologicznym, kosmosie, a także o nas - o człowieku i jego życiu.

W książce nie ma słów, autorzy oddali głos nam, czytelnikom. To my jesteśmy autorami.
Luźna konstrukcja książki pozwala wędrować nam po niej swobodnie, przerzucać strony losowo, aż dojdziemy do końca i znów zaczniemy od początku.
Za kontrastowy graficzny wszechświat przedstawiony w tej książce autorzy zostali nagrodzeni „ilustratorskim Oskarem”, czyli nagrodą Bologna Ragazzi
Award w 2015 roku.

Wiek: 4+, bez górnej granicy

: 201608
Brak na stanie

Opis

Autor
Matthias Aregui
Ilustracje
Anne-Margot Ramstein
Oprawa
Twarda
Liczba stron
176
Format
172 x 250
Wydawca
Format
Wiek
4+
Nowy

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii

   

Klienci, którzy kupili ten produkt