1
2
3
0
Świat w sekundzie
1
Świat w sekundzie
2
Świat w sekundzie
3
Świat w sekundzie
Tako

Świat w sekundzie

Isabel Minhós Martins / ilustracje Bernardo Carvalho / przekład Jakub Jankowski

14,50 zł

-50%

29,00 zł

Więcej szczegółów

Oprawa Twarda
Liczba stron 52
Format 17 x 17
Wydawca Tako
ISBN 978-83-62737-78-9
Wiek 5+

„Świat w sekundzie” pokazuje, że w czasie jednej sekundy mogą wydarzyć się rzeczy zwyczajne lub wręcz przeciwnie – niezwykłe, takie, które wprawią w ruch nowe łańcuchy zdarzeń.

Utrzymana w komiksowej stylistyce książka konfrontuje czytelnika z różnorodnością świata, ludzi i sytuacji: na każdej rozkładówce otwiera się nowe okno, przez które można zobaczyć, co dzieje się w wielu miejscach globu w tej samej sekundzie. Podczas lektury zwiedzamy niemalże cały świat (na ostatnich stronach książki znajduje się mapa z zaznaczonymi miejscami, które udało się odwiedzić).„Świat w sekundzie” prowokuje do głębokiej refleksji na temat przestrzeni i relatywności spostrzegania czasu, nie tracąc jednocześnie lekkiej konstrukcji i okazji do wciągnięcia czytelnika do zabawy.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?