1
2
0
Wstydliwa historia majtek dla prawie dorosłych
1
Wstydliwa historia majtek dla prawie dorosłych
2
Wstydliwa historia majtek dla prawie dorosłych
Albus

Wstydliwa historia majtek dla prawie dorosłych

Iwona Wierzba / ilustracje Marianna Sztyma

33,75 zł

-25%

45,00 zł

Więcej szczegółów

Oprawa Twarda
Liczba stron 136
Format 24x15
Wydawca ALBUS
ISBN 9788389284358
Wiek 11+

Drogi Czytelniku, być może tytuł książki „Wstydliwa historia majtek dla prawie dorosłych” nie zachęcił Cię jeszcze do jej lektury. Niewykluczone, że historia majtek wydaje Ci się banalna i dobrze znana albo myślisz, że w tym wstydliwym temacie nie mogło zdarzyć się nic ciekawego. Jestem jednak przekonana, że przeczytasz tę książkę jednym tchem! Intrygujący jest sam fakt, że człowiek, odkąd zaistniał jako homo sapiens, częściej na przestrzeni dziejów chodził... bez majtek.

Dzieje bielizny są tak długie jak historia naszej cywilizacji. Od starożytności, przez średniowiecze, aż po czasy nowożytne nasze stroje ewoluowały wraz ze zmieniającymi się na przestrzeni epok potrzebami i światopoglądem. Czytając tę książkę i poznając ludzi oraz ich bieliznę, prześledzisz bieg pasjonującej, małej historii, niezwykle rozciągniętej w czasie, pełnej barwnych postaci i niespodziewanych zwrotów akcji, znacznie zabawniejszej od tej wielkiej, składającej się z ważnych wydarzeń, o których rozpisują się podręczniki.

Pomimo że książka ta przedstawia tylko krótką historię majtek, dowiesz się z niej kiedy, po co i dlaczego ludzie zaczęli je nosić. Jak długo chodzili bez nich, kiedy zaczęli ich powszechnie używać oraz z jakiego powodu były uznawane za symbol zgorszenia i rozpusty, jeśli jeszcze nikt wtedy nie słyszał o stringach.

Wolisz słuchać niż czytać? Sięgnij po audiobooka „Wstydliwa historia majtek dla prawie dorosłych”.

A jeśli humor Iwony Wierzby jest Ci bliski, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W naszej księgarni znajdziesz inne rozbrajające tytuły naszej autorki i albusowej wydawczyni :)
Oto one:

„Jak sobie poczynamy. Historia różnych koncepcji i antykoncepcji. Nie dla dzieci” – książka dla młodzieży i dorosłych o ludzkiej seksualności

„Metryka nocnika” – książka dla młodzieży i dorosłych o historii higieny osobistej

NAGRODY:

- wyróżnienie w konkursie Książka Edytorsko Doskonała Edycja 2015,

- wyróżnienie w konkursie Najpiękniejsza Książka Roku 2015,

- nominacja do nagrody w konkursie Najlepsza Polska Książka dla Dzieci i Młodzieży 2015,

WYSTAWY:

- książka była prezentowana na wystawie „PeekaBoo”, w Reykjaviku w 2017 r. oraz na polskim stoisku podczas Targów Expo 2017 w Kazachstanie,

JĘZYKI TŁUMACZENIA:

- hiszpański

- rosyjski

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?