Albus

Co jedzą ludzie?

Paulina Wierzba / czyta Ilona Chojnowska

14,96 zł

-25%

19,95 zł

Więcej szczegółów

Projekt graficzny Agnieszka Popek-Banach, Kamil Banach
Zawartość CD mp3
Ilość CD 1
Czas 1 g. 15 min.
Format 14 x 12,5
Wydawca ALBUS
ISBN 978-83-8233-364-0
Wiek 6+
CD 1

Książka skierowana jest do dzieci i w całości poświęcona jest kulinarnym podróżom. Czytelnik dowie się z niej co jedzą ludzie, a jedzą… w zasadzie wszystko. Znajdzie w niej opis bardzo nietypowych, najdziwniejszych przysmaków które oburzają, przerażają, nie mieszczą się po prostu w głowie, których sława, a raczej „niesława” przekroczyła wszystkie granice. Autorka uwrażliwia czytelnika na różnorodność kultur i zwyczajów nie tylko poprzez opisy wyszukanych dań. Na pierwszych stronach książki znajduje się krótki poradnik savoir vivre pozwalający poznać zasady zachowania przy stole w różnych kulturach. Opis każdej potrawy kończy się słowami „smacznego" lub „na zdrowie" w języku kraju, z którego pochodzi opisywana potrawa.

Inne dostępne formaty

Co jędzą ludzie? 27,00 zł

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?