1
2
3
0
Skok
1
Skok
2
Skok
3
Skok
Albus

Skok

Anna Augustyniak / ilustracje Kasia Augustyniak

35,25 zł

-25%

47,00 zł

33,14 zł za 1 egz.

Darmowa dostawa od 170 zł

Więcej szczegółów

Projekt graficznyKasia Augustyniak
Zawartośćksiążka
OprawaTwarda
Liczba stron88
Format14,8 x 21
WydawcaAlbus
ISBN978-83-67085-13-7
Wiek6+

Skok" to więcej niż tylko historia dla dzieci. To opowieść o kłopotach, zmaganiach i sztuce dostosowywania się do zmieniającej się rzeczywistości. Co zrobić, gdy poukładane życie zamienia się w bałagan? Rodzice Filipa i Luśki muszą znaleźć odpowiedzi na to pytanie, a my możemy dołączyć do nich w tej pełnej humoru podróży.

Książka kładzie duży nacisk na potrzebę zrozumienia siebie nawzajem w rodzinie. Uczy kompromisu, empatii, współpracy. Życie pełne jest kłopotów, ale 'Skok' pokazuje, jak można sobie z nimi  poradzić.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?