1
2
3
0
Już nie chcę być WIEWIÓRKĄ
1
Już nie chcę być WIEWIÓRKĄ
2
Już nie chcę być WIEWIÓRKĄ
3
Już nie chcę być WIEWIÓRKĄ
Druganoga

Już nie chcę być WIEWIÓRKĄ

Olivier Tallec / ilustracje Olivier Tallec / przekład Dorota Hartwich

31,43 zł

-30%

44,90 zł

Darmowa dostawa od 170 zł

Więcej szczegółów

OprawaTwarda
Liczba stron32
Format20 x28
WydawcaDruganoga
Wiek3+

Nie chcę już być wiewiórką! Gdyby ktoś mnie zapytał, to wolałbym być kimś innym. Na przykład bobrem. Gdybym był bobrem, to zbudowałbym lepszy świat! No tak... ale bycie bobrem jest takie męczące… A zresztą zawsze marzyłem, by zostać jeleniem. Hmm myślałam, że jeleń wiedzie lepsze życie. To może… sowa? Jeż? O nie, już nic nie wiem!

Wiewiórce znudziło się być wiewiórką! Bo przecież innym żyje się łatwiej, ciekawiej, lżej… Kto tak by nie chciał?

Przekorna wiewiórka powraca, by sprawdzić, w którym futerku jest jej lepiej: swoim czy innych. „Już nie chcę być wiewiórką” to urocza opowieść o zazdrości, ale też o tym, jak ważne jest, by poznać swoje mocne strony.

"Już nie chcę być wiewiórką" to trzeci tytuł z serii o przekornej wiewiórce. Polecamy też "To jest MOJE drzewo" oraz "Trochę DUŻO".

Olivier Tallec urodził się 1970 roku w Bretanii we Francji. Jest autorem i ilustratorem książek dla dzieci, komiksów i licznych publikacji prasowych. Zilustrował ponad 50 książek dla dzieci. Jego książki wydano w kilkudziesięciu krajach.

Dorota Hartwich – z wykształcenia romanistka, studiowała literaturę francuską i filozofię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Uniwersytecie Charles’a de Gaulle’a w Lille, we Francji. Publicystka, krytyczka sztuki, tłumaczka, redaktorka, wydawczyni.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?