Informacje

Newsletter

Książki 6-12 lat
Książki dla dzieci w wieku szkolnym są niezbędne do jego rozwoju edukacyjnego i bardzo istotnym składnikiem kontaktu rodziców z dzieckiem oraz formą zabawy. Nie od dzisiaj wiadomo, że czytanie rozwija wiedzę i umiejętności naszych dzieci, poszerza zasób słów, działa na wyobraźnię i kreatywność, a także jest świetnym urozmaiceniem czasu. Wspólne czytanie pozwala spędzić z dziećmi miłe chwile i wzmocnić relacje z najmłodszymi, które w tym wieku powoli zaczynają przechodzić na inny poziom, niż miało to miejsce w przypadku niemowlaków i dzieci w wieku przedszkolnym. Książki dla sześciolatka i nastolatka, które państwu oferujemy, zostały dobrane pod kątem właściwej socjalizacji wtórnej dziecka, edukacji na poziomie wczesnoszkolnym i dobrej zabawy. Doskonale bowiem wiemy jak ważne jest, zaszczepić nawyk czytania dziecku, a wieku sześciu do dwunastu lat, czyli czas, kiedy dziecko poznaje tajniki czytania, to najlepszy moment, żeby wpoić mu odruch sięgania po książkę. Świadomi odpowiedzialności wybraliśmy dla państwa te pozycje, które nie zniechęcą dziecka przez swoją skomplikowaną opowieść czy nieczytelne postacie. Historie opowiadane w oferowanych przez nas książkach są na tyle proste, aby dziecko w tym wieku zrozumiało związek logiczny.
1
2
3
4
5
6
7
0
Wiktor
1
Wiktor
2
Wiktor
3
Wiktor
4
Wiktor
5
Wiktor
6
Wiktor
7
Wiktor
Format

Wiktor

Jacques & Lise / przekład Iwona Mączka

33,68 zł

-25%

44,90 zł

Darmowa dostawa od 170 zł

Więcej szczegółów

OprawaTwarda
Liczba stron48
Format22,5 x 33 cm
WydawcaFormat
ISBN978-83-61488-17-0
Wiek6+

Wiktor, który uwielbia polować, od dawna marzył o ustrzeleniu geparda. Kiedy w końcu mu się to udaje, ze skóry ofiary robi sobie mięciutki dywan. Szczęście Wiktora nie trwa jednak długo – w nocy śnią mu się koledzy zabitego geparda. Są zrozpaczeni z powodu utraty swojego przyjaciela. 

Wiktor budzi się z wyrzutami sumienia i postanawia poszukać sposobu, by naprawić swój okrutny błąd. Układa sprytny plan działania. Sprytny, ale niebezpieczny…
Jacques & Lise, duet grafików z Belgii, stworzył piękną opowieść o empatii, która rozśmieszy i oczaruje zarówno dorosłych, jak i dzieci. A finał tej historii nikogo nie pozostawi obojętnym.

Jacques Maes & Lise Braekers zostali dwukrotnie uhonorowani prestiżową nagrodą Global Illustration Award (Excellence Award otrzymali za Wiktora, Grand Award przynano im wraz z tytułem Najlepszych Ilustratorów 2018 roku).


O autorach: 
Duet artystyczny Jacques & Lise tworzą Jacques Maes i Lise Braekers z Belgii. Oboje uwielbiają styl vintage, inspiracji dostarczają im znalezione przedmioty z minionych epok. „Jesteśmy razem zarówno w życiu, jako para, jak w pracy, jako nierozłączny duet kreatywny”. Pracujemy od kilku lat jako niezależny zespół, angażujemy się w wiele różnych projektów graficznych i ilustracyjnych. Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie, w którym staramy się zaskoczyć niepowtarzalnymi pomysłami, oryginalnością, wyczuciem stylu i dbałością o szczegóły.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu 
finansowym Komisji Europejskiej.

#CreativeEurope4Books

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?