Filtry

Włączone filtry:

  Informacje

  Newsletter

  Książki 6-12 lat
  Książki dla dzieci w wieku szkolnym są niezbędne do jego rozwoju edukacyjnego i bardzo istotnym składnikiem kontaktu rodziców z dzieckiem oraz formą zabawy. Nie od dzisiaj wiadomo, że czytanie rozwija wiedzę i umiejętności naszych dzieci, poszerza zasób słów, działa na wyobraźnię i kreatywność, a także jest świetnym urozmaiceniem czasu. Wspólne czytanie pozwala spędzić z dziećmi miłe chwile i wzmocnić relacje z najmłodszymi, które w tym wieku powoli zaczynają przechodzić na inny poziom, niż miało to miejsce w przypadku niemowlaków i dzieci w wieku przedszkolnym. Książki dla sześciolatka i nastolatka, które państwu oferujemy, zostały dobrane pod kątem właściwej socjalizacji wtórnej dziecka, edukacji na poziomie wczesnoszkolnym i dobrej zabawy. Doskonale bowiem wiemy jak ważne jest, zaszczepić nawyk czytania dziecku, a wieku sześciu do dwunastu lat, czyli czas, kiedy dziecko poznaje tajniki czytania, to najlepszy moment, żeby wpoić mu odruch sięgania po książkę. Świadomi odpowiedzialności wybraliśmy dla państwa te pozycje, które nie zniechęcą dziecka przez swoją skomplikowaną opowieść czy nieczytelne postacie. Historie opowiadane w oferowanych przez nas książkach są na tyle proste, aby dziecko w tym wieku zrozumiało związek logiczny.

  Dobre książki się przyjaźnią!

  BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

  Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

  czytaj więcej

  Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

  Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

  Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

  czytaj więcej

  Jesteś księgarzem?

  Jesteś bibliotekarzem?

  Jesteś nauczycielem?