Format
Format
Wydawnictwo Format oferuje wartościowe książki, które idealnie nadają się dla młodszych i starszych dzieci.  W ofercie znajdują się zarówno książki obrazkowe jak też pozycje dla nieco starszych dzieci i nastolatków. Staramy się selekcjonować nasze propozycje dla państwa tak, aby wybrać najbardziej wartościowe, najlepsze i dające najwięcej satysfakcji książki. W naszej misji kierujemy się bowiem przekonaniem, że wszyscy czytelnicy, bez względu na ich wiek zasługują na szacunek i poważne traktowanie. Gwarancją jakości oferowanych pozycji jest liczba nagród, które zostały wręczone wydawnictwu za promowane przez nas książki. Pozycje naszego wydawnictwa zostały nagrodzone przez Komitet Ochrony Praw Dziecka, Dobre Strony, Pióro Fredry, Duży Dong czy Przecinek i Kropka. Nasze pozycje dostępne są za pośrednictwem Internetu, a także w księgarni przy ulicy Włodkowica 9 we Wrocławiu. Jednocześnie mogą poczęstować się państwo ręcznie robionymi wegańskimi czekoladkami, winem czy też pyszną kawą. Dodatkowo mogą się państwo zapoznać z unikalną propozycją książkową ze strony małych, niezależnych wydawnictw. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz młodszych czytelników, szukających dobrej i wartościowej lektury.


Informacje

Newsletter

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?