1
2
3
4
5
6
7
0
Przyjaźń. To, co nas łączy
1
Przyjaźń. To, co nas łączy
2
Przyjaźń. To, co nas łączy
3
Przyjaźń. To, co nas łączy
4
Przyjaźń. To, co nas łączy
5
Przyjaźń. To, co nas łączy
6
Przyjaźń. To, co nas łączy
7
Przyjaźń. To, co nas łączy
Format

Przyjaźń. To, co nas łączy

Heike Faller / ilustracje Valerio Vidali / przekład Iwona Mączka

37,43 zł

-25%

49,90 zł

Darmowa dostawa od 170 zł

Więcej szczegółów

OprawaTwarda
Liczba stron192
Format20 x 22
WydawcaFormat
ISBN978-83-66789-19-7

Po bestsellerze „Sto. Rzeczy, których nauczysz się w życiu” (Format, 2021), duet Heike Faller i Valerio Vidali wraca z książką o przyjaźni. Słowem i obrazem snuje opowieść o przyjaźni na całe życie, o przyjaźni, która szybko się kończy, o przyjaźni głębokiej, o przyjaźni ulotnej i przemijającej. Pokazuje, jak bliskimi przyjaciółmi potrafią być dziadek z wnuczką, nauczyciel i uczeń, człowiek i jego ukochane zwierzę. Mówi o przyjaźni, która zaczyna się od wielkich uczuć, a później traci sens, o przyjaźni kończącej się kłótnią bez możliwości powrotu do zgody, a także o przyjaźni, która jest prawie jak miłość lub staje się miłością.

 

Przyjaźń jest potrzebna każdemu – bez względu na wiek. Ta książka najlepiej pokazuje, dlaczego. 

(FAS)

Wspaniały prezent dla kogoś, za kim się tęskni.        

(Augsburger Allgemeine Zeitung)

Faller i Vidalemu udało się dokonać kolejnego genialnego wyczynu: znowu stworzyli książkę obrazkową, która sprawia rodzicom i dziadkom tyle samo radości, co dzieciom i wnukom. Bo wspólne czytanie to wspaniały sposób na dzielenie się wspomnieniami.

(Stern.de)

 

Heike Faller jest redaktorką magazynu „Zeit” oraz autorką przetłumaczonej na wiele języków książki „Sto. Rzeczy, których nauczysz się w życiu”. Niedawno kupiła materac dla gości, żeby jej przyjaciele już nie musieli nocować na kanapie.

Valerio Vidali to wielokrotnie nagradzany ilustrator i twórca książek obrazkowych. Jego prace były nagradzane w wielu krajach, m.in. w USA, w Korei, w Chorwacji, Arabii Saudyjskiej, Portugalii. Choć czasem przez kilka dni nie oddzwania do przyjaciół lub zapomina odpowiedzieć na ich e-maile, to i tak bardzo, ale to bardzo ich lubi.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?