Informacje

Newsletter

Książki 0-2 lata

W ofercie naszego sklepu znajdą państwo między innymi książki dla niemowlaka oraz książki dla dwulatka. Serie te są dostosowane do wieku odbiorców i zaprojektowane tak, aby z jednej strony nieść ze sobą maksymalną dawkę edukacyjną, a z drugiej stanowić powód do zabawy i być dla dziecka przystępne. Książki posiadają proste dialogi, które będą przyswajalne dla dziecka i całkowicie zrozumiałe. Opowiadane historii, dotyczą tematów, które dziecko w tym wieku rozumie z bezpośredniego najbliższego otoczenia. Oczywiście wszystkie oferowane przez nas książki są też czasowo przystosowane do możliwości poznawczy małych dzieci. Pozwala to na maksymalne przykucie uwagi dziecka i nie niesie groźby znudzenia, które niewątpliwie pojawiłoby się przy bardziej skomplikowanych pozycjach książkowych. Wszystkie książki zostały też zilustrowane, a same fotografie są na tyle czytelne, żeby podobnie jak treść być zrozumiałe dla młodego czytelnika. Jednocześnie zastosowana kolorystyka tylko wzmocni ciekawość dziecka na tak długo, aby móc opowiedzieć mu historię zawartą w książce. Będą też one powodem dla którego dziecko wracać będzie wielokrotnie do ulubionej książki i jej bohaterów, nawet kiedy nieco podrośnie.

1
2
3
4
0
Razem
1
Razem
2
Razem
3
Razem
4
Razem
Tako

Razem

Taro Miura / przekład Karolina Radomska-Nishii

15,00 zł

-40%

25,00 zł

Darmowa dostawa od 170 zł

Więcej szczegółów

OprawaKartonowa
Format16 x 17
WydawcaTako
ISBN978-83-65480-35-4
Wiek1+

„Razem”, czyli jak zaczyna się szczęście. Proste kształty, przyjazne kolory i wspaniała metafora bliskości między małymi dziećmi i ich rodzicami. Książka idealna dla najmłodszych czytelników.

Tak o genezie powstania książki mówi sam autor, Taro Miura:
Ten dzień przyszedł nagle. W naszym domu pojawiło się dziecko. Oczywiście wcześniej próbowałem sobie wyobrażać, jak to będzie. Wyobrażenia okazały się jednak dalekie od rzeczywistości. Od pierwszych chwili byliśmy z dzieckiem 24 godziny na dobę. A wiadomo, że niemowlę, kiedy chce płakać, to płacze, a kiedy chce spać, to śpi. Nasze życie zaczęło się nagle kręcić tylko wokół niego.
Mniej więcej 3 miesiące po jego narodzinach, wszyscy znajomi, widząc moją zaspaną i zmęczoną twarz, pocieszali mnie słowami: „Poczekaj, aż zacznie się uśmiechać. Wystarczy jeden uśmiech, a zmęczenie od razu przejdzie”. Ale niestety, uśmiech na twarzy mojego dziecka długo się nie pojawiał. Chociaż próbowałem je rozśmieszać, jego twarz pozostawała niewzruszona.

Pewnego dnia głaszcząc delikatnie policzek malucha, całkiem bezwiednie powiedziałem „trzymamy się razem” i przybliżyłem swój policzek do jego. Wtem moje dziecko wydało z siebie cichy, choć jeszcze mało zdecydowany, śmieszek. Cóż za radość! Nie mogłem uwierzyć, jak mało trzeba, żeby wywołać taki uśmiech! Od tego dnia określenie „trzymamy się razem” weszło na stałe do słownika naszej rodziny.

Książka „Razem” powstała z moich osobistych doświadczeń jako rodzica. Jeśli ktoś z kimś jest razem, to rodzi się wielkie szczęście. Wierzę, że od tego „razem” wszystko się zaczyna. Będę bardzo szczęśliwy, jeśli moja książka pomoże innym rodzinom w zbliżaniu się do siebie.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?