1
2
3
0
Dzień z przyjaciółmi
1
Dzień z przyjaciółmi
2
Dzień z przyjaciółmi
3
Dzień z przyjaciółmi
Tako

Dzień z przyjaciółmi

Philip Waechter / ilustracje Philip Waechter / przekład Łukasz Musiał

29,93 zł

-25%

39,90 zł

Darmowa dostawa od 170 zł

Więcej szczegółów

OprawaTwarda
Liczba stron28
Format26 x 23
WydawcaTako
ISBN978-83-65480-86-6
Wiek3+

Dobrzy przyjaciele zawsze znajdą dla siebie czas i pomogą w kłopotach. Szop, lis, borsuk, niedźwiedź i wrona to piątka przyjaciół, którzy realizują tę idę, wędrując razem przez łąki, zbierając jagody i wygrzewając się w słońcu. Taki leniwy dzień z przyjaciółmi to dopiero cudowna sprawa!

Opowiadanie o przyjaciołach, którzy spędzają razem spokojny i przyjemny dzień. Relaksująca, pogodna i poetycka książka obrazkowa o uważności i cieszeniu się chwilą. Tak piękna w swej prostocie, że niewątpliwie ma szansę stać się klasyką.

***

O książce na portalu Ładnebebe Kasia Karaim pisze:

„[...] nowe przyjaźnie, bądźmy na nie otwarci. Spójrzmy na zapiski dnia, który zapowiadał się tak zwyczajnie i samotnie, a pomieścił w sobie mnóstwo przygód. Czasem, gdy się ich nie spodziewamy, jedna historia łapie za rękę kolejną i porywają nas jak kula śniegowa. I nie o wielkich przeżyciach i wydarzeniach tu mowa. Książka o uważności przypomina nam, że to właśnie małe, niepozorne zdarzenia codziennego dnia mogą okazać się najcenniejszymi. Co to był za dzień! Niech ekipa: szop, lis, borsuk, niedźwiedź i wrona wam sami opowiedzą”.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dobre książki się przyjaźnią!

BUKA - FORMAT - TAKO - ALBUS - DRUGANOGA. Pięć wydawnictw i jedna pasja: książka. W naszym bogatym katalogu znajdziecie tytuły zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, a także książki uniwersalne, przeznaczone dla odbiorcy w każdym wieku. Mają one szczególną moc: łączą, scalają, zbliżają pokolenia i dlatego zajmują w naszych sercach ważne miejsce.

Książka ma dla nas trzy wymiary: słowo, obraz i dźwięk.

czytaj więcej

Drodzy Księgarze, Bibliotekarze i Nauczyciele,

Wasze zawody należą do tych, które szanujemy najbardziej. To dzięki Waszej pasji do książek nasze tytuły trafiają w ręce Czytelników. Szczególnie doceniamy Wasz wysiłek i zaangażowanie, dlatego zapraszamy zarówno do współpracy handlowej, jak i na rzecz promocji czytelnictwa.

Po zalogowaniu uzyskacie Państwo dostęp do dedykowanej oferty cenowej.

czytaj więcej

Jesteś księgarzem?

Jesteś bibliotekarzem?

Jesteś nauczycielem?