Zamówienia złożone do godz. 12:00 wysyłamy tego samego dnia.
Jak mama została Indianką

Jak mama została Indianką


Oprawa: Twarda
Liczba stron: 28
Format: 20 x 26,5
ISBN: 978-83-60963-44-9
Wiek: 3+
Wydawnictwo:

 

20,93 zł
27,90 zł
Zniżka 25%
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

Czy mamy potrafią bawić się w Indian? Przekonuje się o tym Ulf, kiedy pewnego dnia udaje mu się odciągnąć mamę od smażenia kotletów – czyli uwolnić z niewoli u bladych twarzy. Spędzają ze sobą niezwykły dzień. Mama zmienia się nie do poznania – przypomina sobie czasy, kiedy sama, jako mała dziewczynka, bawiła się w Indian. Ten jeden raz kotlety mogą poczekać!

Pięknie ilustrowana, ciepła i mądra książka, a przy tym genialnie doprawiona specyficznym dla Ulfa Starka humorem! Historia o małym Ulfie i jego mamie pomoże rodzicom zrozumieć, jak ważne są chwile spędzone z dzieckiem, i że nawet w nawale obowiązków warto sobie czasem pozwolić na odrobinę szaleństwa! Dzieciom natomiast pozwoli spojrzeć na rodziców w zupełnie nowym świetle – bo choć trudno w to uwierzyć, rodzice też kiedyś byli mali!

Tego popołudnia mama skakała do wody z Wysokiej Skały w kremowych majtkach i z rozpuszczonymi włosami. Nigdy wcześniej nie widziałem jej takiej.
– Nie jesteś taka jak zawsze – powiedziałem.
– Nie – odparła. – Teraz jestem znowu Piękną Rybą.
– Jaką piękną rybą? – zdziwiłem się.
– To było moje indiańskie imię, kiedy byłam mała.

: 2015
: 1 Przedmiot
Pośpiesz się! Pozostało 1 egzemplarzy w magazynie

Opis

Autor
Ulf Stark
Ilustracje
Mati Lepp
Przekład
Katarzyna Skalska
Oprawa
Twarda
Liczba stron
28
Format
20 x 26,5
Wydawca
Zakamarki
ISBN
978-83-60963-44-9
Wiek
3+
Nowy

Zobacz także

   

Inne produkty w tej samej kategorii

   

Klienci, którzy kupili ten produkt